Omlouváme se, nemůžeme najít {{term}}. Zkuste to znovu.
Reakce společnosti Regus na COVID-19

Jeden globální poskytovatel služeb, jedno komplexní řešení

Rozvíjejte svou firmu s podporou silné společnosti, která stále roste. Služba Náhradní pracoviště společnosti Regus se v posledních dvou letech každý rok rozrostla o 100 %.

Nabízíme garantovanou provizi ve výši 10% nebo 15% z celkové smluvní částky – vyplácenou rychle a předem – a také přístup k užitečným analýzám a informacím z oblasti zajišťování nepřerušeného chodu firem.

Staňte se článkem dynamického celosvětového řetězce, který firmám v nouzi pomáhá získávat náhradní pracoviště prakticky ve všech velkých městech světa, a to prostřednictvím jediného globálního poskytovatele služeb.

Kontaktuje náš tým pro náhradní pracoviště

Malá náhradní kancelář

Pomáhejte svým klientům rychleji překonat nouzové situace

Provozujeme celosvětovou síť pracovních prostorů, která vašim klientům umožní pracovat dál, ať se stane cokoli.

Garantované pracovní prostory

Naše globální síť zaručuje, že vaši klienti nebudou muset přerušit práci ani v případě nouzové situace či krize. A že se nebudou muset obávat front ani nedostatku místa.

Globální řešení na klíč

Vybavení kanceláří je připraveno k okamžitému použití. Nechybí špičkové připojení k internetu, telefonní služba, kuchyňka ani úklidová služba a recepce.

Snadná správa

Není třeba jednat s více poskytovateli služeb – jeden globální poskytovatel, jedna jednoduchá pravidla, nepřetržité služby zákazníkům a žádné náklady na zařízení ani kapitálové investice.

Kontaktuje náš tým pro náhradní pracoviště

Staňte se součástí naší globální komunity

O svém oboru víme všechno.

Připravili jsme akce, v rámci nichž se s vámi podělíme o své zkušenosti a také vám nabídneme přístup k užitečným analýzám a informacím z oblasti zajišťování nepřerušeného chodu firem.

Pořádejte v našich prostorách společně sponzorované akce na téma zajištění nepřerušeného chodu firmy a zvládání nouzových situací.

Rozšiřte portfolio svých služeb a využívejte výhody sítě Regus.

Přesvědčte své klienty pomocí perfektně zpracovaných materiálů – oficiálních informací, závěrů výzkumů a případových studií.

Kontaktujte nás, abyste se registrovali jako prodejní partnerZaložit účet